MÖBLER / Skåp & hyllor / Hängskåp 13072392
nr 1307 2392
Hängskåp
Allmoge. Bredd: 54, djup: 28 cm, höjd: 64 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 17 februari 2020
kl 20:59:17
400 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr